Kadir Has Üniversitesi
Kadir Has Üniversitesi, İstanbul şehrinde bol öğrenci enerjisi taşıyan bir okul. Eksik olan nadiren ilgidir; eksik olan genelde bir iki kişidir ve kilitlenmeyen plandır. Kampüs tam burada devreye girer: okulunu bir kez bildir, Kadir Has Üniversitesi kalıcı odasına düş ve ders enerjisini gaming gecelerine, spor seanslarına ve kahve planlarına çevir.
- Kadir Has Üniversitesi kalıcı odasına ilk günden katıl — davetiye derlemeden
- Kampüse özel etkinlik ve topluluk aç; daha geniş erişim istediğinde herkese açık yayınla
- Sohbette bölüm ve yılını göster; planlar gerçek ders programına göre şekillensin
Kadir Has Üniversitesi kampüs soruları
Fourthie'de Kadir Has Üniversitesi odası var mı?
Evet. Resmî ÖSYM kataloğundaki her kurum kalıcı ve sistem tarafından sahiplenilen bir sohbet odası alır. Kadir Has Üniversitesi öğrencisi okulunu bildirdiğinde odaya otomatik eklenir.
Başka üniversitelerin öğrencileri Kadir Has Üniversitesi içeriğini görebilir mi?
Hayır. Kadir Has Üniversitesi odası ve kampüse özel etkinlikler kurumunuzun içinde kalır. Yalnızca açıkça herkese açık işaretlenen etkinlikler fourthie.com'da görünür.
Kadir Has Üniversitesi Fourthie'de kaç programa sahip?
Katalog, Kadir Has Üniversitesi için resmî ÖSYM 2024 yerleştirme verisine dayanan 20 program tercihi listeler. Öğrenci profilini bildirirken kesin programını seçersin.
Kadir Has Üniversitesi odasını aç ve ilk planı at.
Kampüs odaları kalıcıdır ve bütün okul içine düşer. İlk gaming gecesi, çalışma oturumu veya maç tonu belirler.